AK druk & haft
Szyjemy
odzież

na miarę Twojej firmy.

O NAS

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Zajmujemy się znakowaniem odzieży sportowej i roboczej ,wykonujemy profesjonalny haft komputerowy, nadruki w formie logo i napisów na odzieży oraz innych produktach tekstylnych, a także zdobienia i personalizację na naszych produktach, ale też powierzonych artykułach takich jak koszulki ,bluzy, czapki ,kubki, torby, worki, lusterka, parasole itp. Istnieje możliwość wykonania pojedynczych projektów indywidualnych, a także ilości hurtowych dla firm. Gwarantujemy szybką realizację i konkurencyjne ceny. Odzież z logo dla pracowników ujednolici wizerunek i podkreśli profesjonalizm firmy. Kubki i inne gadżety będą świetnym pomysłem na reklamę Twojej firmy i drobnym upominkiem dla klienta.
20201005_213725_HDR

Szukasz nietuzinkowego ,unikatowego spersonalizowanego prezentu? Chcesz zadbać o wizerunek i zakupić odzież dla klubu sportowego lub firmy? Dobrze trafiłeś.

Zajmujemy się znakowaniem odzieży sportowej i roboczej ,wykonujemy nadruki w formie logo i napisów na odzieży oraz innych produktach tekstylnych. Zdobienia i personalizacja wykonywana na naszych produktach, ale też powierzonych artykułach takich jak koszulki ,bluzy, czapki ,kubki, torby, worki, lusterka, parasole itp.

NAPISZ DO NAS 🙂

KONTAKT

KOSZULKI

KOSZULKI (WSZYSTKIE)
KOSZULKI POLO
KOSZULKI SPORTOWE (T-SHIRT)
KOSZULKI DAMSKIE
KOSZULKI MĘSKIE
KOSZULKI DZIECIĘCE

BLUZY

BLUZY (WSZYSTKIE)
BLUZY Z KAPTUREM
BLUZY BEZ KAPTURA
BLUZY ROZPINANE
BLUZY DAMSKIE
BLIZY MĘSKIE
BLUZY DZIECIĘCE

AK HAFT & DRUK

Wejdź również na nasze portale społecznościow, zostaw coś po sobie i bądź na bieżąco.

Copyright © AK druk & haft Agnieszka Kutka. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona stworzona przez: webelite.com.pl